تمامی محصولات این فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می ‌باشند و فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است

جستجو در سایت

عبارت مورد نظر خود را تایپ کرده و کلید Enter را بزنید

دسته بندی محصولات

روانشناسی مردان, شاهین فرهنگ خانواده, سخنرانی های دکتر فرهنگ, سخنرانی خانواده موفق فرهنگ ، سی, ارتباط با خانواده از فرهنگ, روان شناسی خانواده ها, سخنرانی شاهین فرهنگ صوتی, سمینارهای شاهین فرهنگ, روانشناسی زنان, مشاوره روان شناسی خانواده, سمینار خانواده موفق شاهین فرهنگ, فرهنگ شاهین, سایت شاهین فرهنگ, خانواده موفق فرهنگ mp3, دوره آموزشی خانواده موفق فرهنگ,دانلود رایگان,دانلود خانواده موفق,دانلود رایگان فرهنگ,دانلود

دانلود رایگان

دانلود سمینارهای شاهین فرهنگآموزش سلاح نانچیکو توسط استاد حسین خاکی

آموزش سلاح نانچیکو توسط استاد حسین خاکی
نام محصول: آموزش سلاح نانچاکو توسط استاد حسین خاکی (1 CD)
وضعیت کالا: موجود است
قیمت فقط: 25,000ریال

آموزش سلاح نانچیکو

آموزش دفاع ، مبارزه و هنرهای نمایشی با لانچیکو

 

به زبان فارسی

 

استاد حسین خاکی رئیس و بنیانگذار انجمن دفاع شخصی و سلاحهای سرد کاتاها و فنون ناچیکو را بصورت تصویری و درخانه به شما آموزش می دهد .

آموزش نانچاکو استاد حسین خاکی

برای یک رزمی کار پس از یاد گرفتن فنون و مبانی هنر رزمی خود، استفاده از یک سلاح سرد به صورت اصولی،  از نان شب هم واجب تر است. علاوه بر تفریح و لذت یاد گرفتن استفاده از یک اسلحه سرد، توانایی استفاده از سلاحهای سرد بر روی تمرکز و دقت در زدن هدف تاثیر فراوانی دارد.
یکی از سلاحهای سرد محبوب رزمی کاران نانچاکو است که از دو قطعه که با یک زنجیر یا طناب نسبتا نازک به هم متصل شده اند تشکیل می شود.با وجود ظاهر ساده این سلاح سرد، یکی از کاربردیترین سلاحها در مبارزات تن به تن با چند حریف می باشد. استفاده از نانچاکو نیاز به تمرین بسیار دارد و فرد نا آگاه ممکن است به خود صدمه بزند از این رو داشتن یک مربی  و یا منبع آموزشی برای آموزش  این سلاح بسیار ضروری است.


نانچاکو سلاح پرکاربرد و قابل حمل می باشد که جنبه نمایشی و زیبایی های آن باعث شده است پای ثابت مهارتهای یک رزمی کار باشد و توسط افسانه هنرهای رزمی بروسلی به دنیا بطور عمومی معرفی شد.

آموزش لانچیکو توسط حسین خاکی

آموزش ناچاکو دوبل (کاتا) به صورت تکنیک به تکنیک و با حرکات آهسته و قابل درک به همراهی اجرای سریع این حرکات توسط شاگردان کوچک و بزرگ و در جهت های مختلف شامل 5 کاتای مختلف و بسیار جذاب از نانچیکو به صورت جفتی که توسط استاد حسین خاکی آموزش داده می شود.

نانچاکو یا به عبارت دیگر نانچیکو سلاحی است که در چندین رشته ورزشهای رزمی استفاده می شود و یک نمایش بی نظیر از استفاده این سلاح را در فیلمهای بروس لی می بینیم.


 Nunchaku نانچاكو يا نانچيكو متشكل از دو تكه چوب سخت كه توسط طناب يا زنجير به هم متصل شده است شكل كرفته است . در گذشته وحال اين سلاح جزوه ابزار كشاورزي بشمار مي رفت. هرچوب نانچاكو را فك گويند و اين فك از سه قسمت بالا، مياني وپايين تشكيل شده است .

بطور عمد
ه هر سلاح نانچيكو از سه قسمت اصلي وكاربردي تشكيل يافته شده است . كه درشكل آمده اتصال بين دوفك يك قسمت را تشكيل مي دهد. قسمت بالائي را سرفك گويند و درانتهاي فك كه همان محل برخورد فك با اجسام يا حريف مي باشد را گويند. روايتي باستاني است كه درمورد تمامي سلاحها درهنر هاي رزمي نين جوتسو گفته مي شود . ( طي ساعتها تمرين با نانچكو اين سلاح جزئي از روح وبدن شما در خواهد آمد )هنگاميكه شما با اين نيت تمرين كنيد .

آموزش نانچیکو حسین خاکی
نانچكو عضوي از بدني شما ميشود. قدرت تخريب اين سلاح بيش از 300كيلوگرم مي باشد كه به راحتي ميتوانند جمجمه دشمن را منحدم كند. اين سلاح ساده و بسيار ارزن به راحتي دردسترس همگان است مي توان را به راحتي ساخت . در هنرهاي رزمي نين جوتسو آموزش اين سلاح از ابتدا كمربند سفيد آغاز ميشود . استفاده از اين سلاح در هنر رزمي نين جوتسو بطور كلي شامل5 روش بسيار مهم ميباشد.

این آموزش ها توسط استاد حسین خاکی رئیس کمیته سلاح سرد و دفاع شخصی ایران و یکی از بهترین اساتید این ورزش تهیه شده است.

 

 

اگر مایل به آموزش چنین سلاحی می باشید این مجموعه یکی از بهترین محصولات آموزشی در این زمینه می باشد.

 

شما با یادگیری نانچاکو قادر خواهید بود از خودتان و اطرافیانتان دفاع کنید!

 

همچنین میتوانید نمایش بسیار زیبایی خلق کنید!

حرکات لانچاکو استاد حسین خاکی
 

تقدیم به تمام علاقمندان ورزشهای رزمی ...

 

 

نام محصول : آموزش سلاح نانچیکو توسط استاد حسین خاکی

تعداد دیسک : 1 سی دی

زبان : فارسی

قابلیت پخش : دستگاههای پخش خانگی و کامپیوتر
 

 

نوشتن نظر

نام شما:


نظر شما: توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه : بد            خوب

کد را در کادر زیر وارد کنید: