جستجو در سایت

عبارت مورد نظر خود را تایپ کرده و کلید Enter را بزنید

دسته بندی محصولات

روانشناسی مردان, شاهین فرهنگ خانواده, سخنرانی های دکتر فرهنگ, سخنرانی خانواده موفق فرهنگ ، سی, ارتباط با خانواده از فرهنگ, روان شناسی خانواده ها, سخنرانی شاهین فرهنگ صوتی, سمینارهای شاهین فرهنگ, روانشناسی زنان, مشاوره روان شناسی خانواده, سمینار خانواده موفق شاهین فرهنگ, فرهنگ شاهین, سایت شاهین فرهنگ, خانواده موفق فرهنگ mp3, دوره آموزشی خانواده موفق فرهنگ,دانلود رایگان,دانلود خانواده موفق,دانلود رایگان فرهنگ,دانلود

دانلود رایگان 

دانلود سمینارهای شاهین فرهنگ

آموزش آرایش چشمها ، خط چشم کشیدن و سایه زدن مد سال 91

 

آموزش آرایش چشمها ، خط چشم کشیدن و سایه زدن

مد سال 91

 

 

 

طرز كشیدن خط چشم
 
 
بعضی از خانم ها دوست دارند كه در روز از خط چشم استفاده كنند. استفاده صحیح از خط چشم زیبایی چشمان را چندین برابر می‌كند و مژه ها نیز ضخیم تر به نظر می‌آیند.
 
خط چشم به رنگ های مشكی و قهوه ای تیره در دسترس است. موقع كشیدن خط چشم، پلك بالا باید كاملا خشك و بدون چربی باشد. پلك چشم را با یك یا دو انگشت نگه می‌داریم و خط باریكی بالای چشم، از گوشه داخلی چشم، و تا حد امكان نزدیك به چشم می‌كشیم. سپس از دو سوم خط،‌ آن را كمی به طرف بالا می‌كشیم. برای زیر چشم، خط بسیار باریكی از گوشه داخلی چشم شروع كرده و به طرف خارج می‌رویم. 
 
نکته: یك فاصله كوچك بین دو خط در گوشه خارجی چشم آن را درشت تر نشان می‌دهد.
 
خط چشم: 
خط چشم بر روی خط مژه ها در پشت چشم كشیده می‌شود تا چشم شما را بزرگ تر جلوه داده و در عین حال فرم و حالت نیز به آن می‌دهد. مداد خط چشم در رنگ ها و فرم های مختلف مانند مداد یا پودر عرضه می‌شوند. فرمهای مایع تاثیر مناسبی بر ظاهر و چشمان شما نخواهد داشت.
برای نشان دادن چشم به حالت طبیعی،‌همان خط باریك بالای چشم كافی است و نیازی نیست زیر چشم را نیز خط بكشید.
 
خانمهایی كه می‌خواهند آرایش روزشان كمی بیشتر جلوه كند، در گوشه خارجی، خط چشم را به طرف بالا و بیرون و كمی پهن تر از گوشه داخلی چشم می‌كشند. برای آرایش شب خط چشم را از گوشه داخلی شروع شروع و از وسط مردمك چشم به طرف گوشه خارجی چشم پهنتر و سپس در انتها آن را بسیار باریك تمام می‌كنیم.
 
خط دیگری زیر چشم می‌كشیم و بین دو خط در گوشه خارجی چشم فاصله می‌گذاریم كه چشم را شفاف تر و بزرگ تر نشان دهد. چشم های بادامی را معمولا با خط بسیار پهن در گوشه خارجی چشم در بالا و خط دیگری در پایین كه دو گوشه به هم چسبیده باشند می‌توانیم گرد نشان دهیم و با سایه، گوشه چشم را بالاتر می‌بریم كه بسیار زیبا و جذاب جلوه كند.
 

 

 

آموزش سایه زدن

قیمت: 0 تومان

ابتدا سایه پایه را می زنیم تا رنگ پلک برای سایه زدن بعدی یکدست باشد .

بعد از گوشه بیرونی چشم شروع کنید به سایه زدن که در اینجا از سایه پودری صورتی کمرنگ استفاده شده و در این نوع آرایش بهتر است از سایه های پودری و مات استفاده بشود و حدالمقدور از سایه های روغنی و چرب استفاده نکنید .

از انتهای گوشه داخلی چشم بصورت ضربه ای سایه آبی کمرنگ را از روی پلک دوم چشم بزنید بصورتی که در تصویر میبینید سایه آبی بصورت هاله ای کمرنگ سطح پلک را پوشانده است و دقت کنید سایه صورتی زیری را با سایه آبی نپوشانید ، تا هارمونی که این دو رنگ با هم دارند به هم نخورد .

از سایه مشکی برای سایه زدن دور چشم استفاده میکنیم و به دقت از زیر چشم ار گوشه داخلی چشم به بیرون را سایه بزنید و سعی کنید خطوط سایه در گوشه داخلی چشم نازک تر از گوشه بیرونی باشد چون هرچه توی این مورد دقت کنید چشم های جذاب تری خواهید داشت و بعد از کشیدن انتهای بیرونی چشم بالای چشم را هم خیلی کمرنگ در گوشه چشم سایه بزنید و خط انتهایی سایه را کمی تیز بکشید .

 

بعد روی سایه مشکی را با سایه قلمی بیرنگ سطح زیری چشم را بکشید تا سایه مشکی زیر چشم کامل فیت شود و آرایش تصنعی به نظر نرسد .

بالای چشم را خط چشم مایع بکشید و دقت کنید خط چشم در آرایش های امروزی خیلی نباید از محدوده چشم بیرون بزند تا آنجایی که امتداد چشم شما است باید خط چشم کشیده شود نه بیشتر . 

در آخر مژه ها را ریمل بزنید .

 

منابع :  سیمرغ - ناب 100

 

 

 

آموزش حرفه ای آرایش و میکاپ صورت

آموزش تصویری آرایش صورت - اموزش ارایش خلیجی - عکس آرایش عربی